Referencie

Júlia Borčinová

juliaborcinova.sk
Webová stránka Júlie Borčinovej, ktorá je terapeutkou mayskej brušnej masáže, motýlích krídel i kraniosakrálnej terapie i srdce dizajnu originálnych sukničiek.

Regeneračné centrum Mirka

fyziomirka.sk
Regeneračné centrum Mirka ponúka na svojom webe oddych i regeneráciu vďaka širokej ponuke masáží i terapií, no i rôzne vzelávacie aktivity a pravidelné cvičenia.

INTAQO -aquarium controller

intaqo.com
Webová stránka pre hightech akvaristické zariadenie INTAQO pre naozaj nadšených akvaristov. Stránka v anglickom jazyku spustená ako informačná stránka pri INTAQO BETA testovaní.

LoveJuly eshop

juliaborcinova.sk/eshop
Obchodík plný originálnych ženských sukienok. Sukienok z látok vyberaných, s láskou šitých, každá jedinečná tak, ako každá žena, ktorá si ju oblečie.

Dadecore

dadecore.sk
Prekrásne svadobné výzdoby a svadobné kytice od floristky a event poradkyne Dadky Ďurfínovej. Galéria ponúka návštevníkovi pohľad na neuveriteľné svadobné výzdoby rôznych štýlov.

M&B Harmony

zdravozit.sk
Webová stránka centra zdravia a krásy M&B HARMONY, ktoré ponúka svojím klientom množstvo terapií, procedúr, masáží i overených produktov pre krásu a zdravie.

Vedomé masáže LIA

vedomemasaze.sk
Vedomé masáže LIA ponúkajú svojim klientom harmonizáciu, uvoľnenie, uzemnenie. Rôzne druhy masážnych terapií s prvkami klasickej i relaxačnej masáže spojené s intuíciou.

Byty Pri mlyne

bytyprimlyne.sk
Projekt BYTY PRI MLYNE vychádza z požiadavky na kvalitné a moderné bývanie v blízkosti historického centra Skalice. Autormi projektu sú renomovaní architekti. Stránka zameraná na predaj bytov.

Branislav Mac Pastor

sprievodcanahory.sk
Webová stránka certifikovaného sprievodcu, ktorý vás rád prevedie našimi domácimi i zahraničnými horami, prípadne zaistí váš
turistický výlet.

Veselé krôčky pre deti

veselekrocky.sk
Veselé krôčky - cvičenie pre radosť malých i veľkých, kde si precvičia celé telo, jemnú i hrubú motoriku, podporia vyvážený psychomotorický vývin a to všetko hravou formou a s úsmevom.

Rodinné centrum MACKO

rcmacko.sk
Webová stránka rodinného centra v Dúbravke, kde je stále pohodovo. Prehľad mesačného programu centra i jeho činnosti ako občianskeho združenia.

Máte záujem zistiť viac?

Po vyplnení formulára Vás budeme v priebehu zopár dní kontaktovať a dohodneme si ďalšie kroky – prípadne dátum, miesto a čas úvodného stretnutia ZDARMA.