Referencie

Júlia Borčinová

juliaborcinova.sk
Webová stránka Júlie Borčinovej, ktorá je terapeutkou mayskej brušnej masáže, motýlích krídel i kraniosakrálnej terapie i srdce dizajnu originálnych sukničiek.

Nataša Húsková

natasahuskova.sk
Portfólium výtvarnej umelkyne Natašky Húskovej, ktorej tvorbu charakterizuje umelecká skratka a všadeprítomný aforizmus, či už ide o zobrazenie situácií každodenného života alebo riešenie závažných životných situácií.

INTAQO - aquarium controller

intaqo.com
Webová stránka pre hightech akvaristické zariadenie INTAQO pre naozaj nadšených akvaristov. Stránka v anglickom jazyku spustená ako informačná stránka pri INTAQO BETA testovaní.

Byty Pri mlyne

bytyprimlyne.sk
Projekt BYTY PRI MLYNE vychádza z požiadavky na kvalitné a moderné bývanie v blízkosti historického centra Skalice. Autormi projektu sú renomovaní architekti. Stránka zameraná na predaj bytov.

Regeneračné centrum Mirka

fyziomirka.sk
Regeneračné centrum Mirka ponúka na svojom webe oddych i regeneráciu vďaka širokej ponuke masáží i terapií, no i rôzne vzelávacie aktivity a pravidelné cvičenia.

LoveJuly eshop

juliaborcinova.sk/eshop
Obchodík plný originálnych ženských sukienok. Sukienok z látok vyberaných, s láskou šitých, každá jedinečná tak, ako každá žena, ktorá si ju oblečie.

Dadecore

dadecore.sk
Prekrásne svadobné výzdoby a svadobné kytice od floristky a event poradkyne Dadky Ďurfínovej. Galéria ponúka návštevníkovi pohľad na neuveriteľné svadobné výzdoby rôznych štýlov.

Vedomé masáže LIA

vedomemasaze.sk
Vedomé masáže LIA ponúkajú svojim klientom harmonizáciu, uvoľnenie, uzemnenie. Rôzne druhy masážnych terapií s prvkami klasickej i relaxačnej masáže spojené s intuíciou.

M&B Harmony

zdravozit.sk
Webová stránka centra zdravia a krásy M&B HARMONY, ktoré ponúka svojím klientom množstvo terapií, procedúr, masáží i overených produktov pre krásu a zdravie.

Veselé krôčky pre deti

veselekrocky.sk
Veselé krôčky - cvičenie pre radosť malých i veľkých, kde si precvičia celé telo, jemnú i hrubú motoriku, podporia vyvážený psychomotorický vývin a to všetko hravou formou a s úsmevom.

Branislav Mac Pastor

sprievodcanahory.sk
Webová stránka certifikovaného sprievodcu, ktorý vás rád prevedie našimi domácimi i zahraničnými horami, prípadne zaistí váš
turistický výlet.

Máte záujem zistiť viac?

Po vyplnení formulára Vás budeme v priebehu zopár dní kontaktovať a dohodneme si ďalšie kroky – prípadne dátum, miesto a čas úvodného stretnutia ZDARMA.