Naša ponuka

základné služby

Návrh loga

Vytvoríme vám krásne logo na mieru. Reprezentatívne, moderné a funkčné.

Návrh kompletného webu

Vytvoríme vám krásny funkčný prezentačný web alebo zaujímavý blog.

Návrh eshopu

Vytvoríme pre vás eshop a ukážeme vám ako predávať online zaujímavo a efektívne.

Upgrade služby

Redizajn existujúceho webu

Vytvoríme pre vás eshop a ukážeme vám ako predávať online zaujímavo a efektívne.

Email marketing

Prepojíme váš web s efektívnym email marketingovým nástrojom a nastavíme automatizovaný proces oslovovania zákazníkov.

Bezpečnosť webu

Postaráme sa o pravidelné zálohovanie vášho webu, pravidelné aktualizácie, monitorovanie dostupnosti webu, nastavenie bezpečného prihlasovania i SSL.

Členská sekcia

Vytvorenie členskej sekcie na webe pre sprístupnenie neverejného obsahu svojim členom pre platené i neplatené produkty - návody, lekcie, články a pod.

Referencie

Júlia Borčinová

juliaborcinova.sk
Webová stránka Júlie Borčinovej, ktorá je terapeutkou mayskej brušnej masáže, motýlích krídel i kraniosakrálnej terapie i srdce dizajnu originálnych sukničiek.

Barokový most

barokovymost.sk
Unikátna a trvalo udržateľná architektúra projektu výstavby rodinných domov v Kráľovej pri Senci. Web k prezentácii jednotlivých domov a podpore ich predaja.

Nataša Húsková

natasahuskova.sk
Portfólium výtvarnej umelkyne Natašky Húskovej, ktorej tvorbu charakterizuje umelecká skratka a všadeprítomný aforizmus v každodenných situáciách.

Zuzana Matejčeková

zuzanamatejcekova.sk
Webová stránka Zuzky Matejčekovej, ktorá ponúka numerologické konzultácie - či už osobné, rodinné alebo vzťahové, zvukoterapiu i individuálne hodiny jogy.

Neurologická ambulancia

neospace.sk
Neurologická ambulancia pre dospelých v Banskej Štiavnici poskytujúca ambulantnú starostlivosť aj online konzultácie.

INTAQO - aquarium controller

intaqo.com
Webová stránka pre hightech akvaristické zariadenie INTAQO pre naozaj nadšených akvaristov. Stránka spustená ako informačná stránka pri INTAQO BETA testovaní.

Katarina Selecka photography

katarinaselecka.com
Minimalistická prezentačná stránka fotografky Kataríny Seleckej, kde môžte nahliadnuť do jej umeleckých i každodenných obrazov.

Regeneračné centrum Mirka

fyziomirka.sk
Regeneračné centrum Mirka ponúka na svojom webe oddych i regeneráciu vďaka širokej ponuke masáží i terapií, no i rôzne vzelávacie aktivity a pravidelné cvičenia.

Byty Pri mlyne

bytyprimlyne.sk
Projekt BYTY PRI MLYNE vychádza z požiadavky na kvalitné a moderné bývanie v blízkosti historického centra Skalice. Autormi projektu sú renomovaní architekti. Stránka zameraná na predaj bytov.

Dadecore

dadecore.sk
Prekrásne svadobné výzdoby a svadobné kytice od floristky a event poradkyne Dadky Ďurfínovej. Galéria ponúka návštevníkovi pohľad na neuveriteľné svadobné výzdoby rôznych štýlov.

Eja Dekánková

ejadekankova.sk
Webová stránka Ejky Dekánkovej pre tradičné terapie a harmonizáciu tela i duše. Ponuka terapií je pestrá - od tradičnej čínskej medicíny po harmonizáciu zvukom.

LoveJuly eshop

juliaborcinova.sk/eshop
Obchodík plný originálnych ženských sukienok. Sukienok z látok vyberaných, s láskou šitých, každá jedinečná tak, ako každá žena, ktorá si ju oblečie.

Eshop RAMIRA

ramira.sk
Online obchod Ramira s minerálmi, drúzami, geódami, ručne vyrábanými sviečkami a prírodnými dekoráciami. Ponúka bohatú škálu srdcom vyberaných prírodných produktov.

Branislav Mac Pastor

sprievodcanahory.sk
Webová stránka certifikovaného sprievodcu, ktorý vás rád prevedie našimi domácimi i zahraničnými horami, prípadne zaistí váš
turistický výlet.

Kika Borčinová

kristiborci.com
Osobná stránka akčnej Kiky Borčinovej s blogom, venovaná jej pracovným aktivitám - trénerským lyžiarskym a snowboardovým, ale aj venujúcim sa rôznym masážam a terapiám.

Vedomé masáže LIA

vedomemasaze.sk
Vedomé masáže LIA ponúkajú svojim klientom harmonizáciu, uvoľnenie, uzemnenie. Rôzne druhy masážnych terapií s prvkami klasickej i relaxačnej masáže spojené s intuíciou.

Kimba - zázračná labka

kimba.sk
Prezenčný web terapeutického psíka Kimby a jej majiteľky Hanky. Intervencia s asistenciou psa pomôže aj tam, kde iné metódy nefungujú. S láskou k sebe a k prírode.

Veselé krôčky pre deti

veselekrocky.sk
Veselé krôčky - cvičenie pre radosť malých i veľkých, kde si precvičia celé telo, jemnú i hrubú motoriku, podporia vyvážený psychomotorický vývin a to všetko hravou formou a s úsmevom.

Máte záujem zistiť viac?

Po vyplnení formulára Vás budeme v priebehu zopár dní kontaktovať a dohodneme si ďalšie kroky – prípadne dátum, miesto a čas úvodného stretnutia ZDARMA.

máte už konkrétne predstavy?

Stretnime sa, porozprávajte nám o nich a my sa pustíme do práce.

Zavolajte nám

+421 903 829 644

Lokalita

Bratislava a okolie, prípadne online

Napíšte nám

infowebka@tocsult.sk