juliaborcinova.sk

Webová stránka Júlie Borčinovej, ktorá je terapeutkou mayskej brušnej masáže, motýlích krídel i kraniosakrálnej terapie i srdce dizajnu originálnych sukničiek.

zdravozit.sk

Webová stránka centra zdravia a krásy M&B HARMONY, ktoré ponúka svojím klientom množstvo terapií, procedúr, masáží i overených produktov pre krásu a zdravie.

fyziomirka.sk

Regeneračné centrum Mirka ponúka na svojom webe oddych i regeneráciu vďaka širokej ponuke masáží i terapií, no i rôzne vzelávacie aktivity a pravidelné cvičenia.

intaqo.com

Webová stránka pre hightech akvaristické zariadenie INTAQO pre naozaj nadšených akvaristov. Stránka v anglickom jazyku spustená ako informačná stránka pri INTAQO BETA testovaní.

dadecore.sk

Prekrásne svadobné výzdoby a svadobné kytice od floristky a event poradkyne Dadky Ďurfínovej. Galéria ponúka návštevníkovi pohľad na neuveriteľné svadobné výzdoby rôznych štýlov.

juliaborcinova.sk/eshop

Obchodík plný originálnych ženských sukienok. Sukienok z látok vyberaných, s láskou šitých, každá jedinečná tak, ako každá žena, ktorá si ju oblečie.

veselekrocky.sk

Veselé krôčky - cvičenie pre radosť malých i veľkých, kde si precvičia celé telo, jemnú i hrubú motoriku, podporia vyvážený psychomotorický vývin a to všetko hravou formou a s úsmevom.

sprievodcanahory.sk

Webová stránka certifikovaného sprievodcu, ktorý vás rád prevedie našimi domácimi i zahraničnými horami, prípadne zaistí váš
turistický výlet.

rcmacko.sk

Webová stránka rodinného centra v Dúbravke, kde je stále pohodovo. Prehľad mesačného programu centra i jeho činnosti ako občianskeho združenia.