Referencie

Júlia Borčinová

juliaborcinova.sk
Webová stránka Júlie Borčinovej, ktorá je terapeutkou mayskej brušnej masáže, motýlích krídel i kraniosakrálnej terapie i srdce dizajnu originálnych sukničiek.

Nataša Húsková

natasahuskova.sk
Portfólium výtvarnej umelkyne Natašky Húskovej, ktorej tvorbu charakterizuje umelecká skratka a všadeprítomný aforizmus, či už ide o zobrazenie situácií každodenného života alebo riešenie závažných životných situácií.

INTAQO - aquarium controller

intaqo.com
Webová stránka pre hightech akvaristické zariadenie INTAQO pre naozaj nadšených akvaristov. Stránka v anglickom jazyku spustená ako informačná stránka pri INTAQO BETA testovaní.

Byty Pri mlyne

bytyprimlyne.sk
Projekt BYTY PRI MLYNE vychádza z požiadavky na kvalitné a moderné bývanie v blízkosti historického centra Skalice. Autormi projektu sú renomovaní architekti. Stránka zameraná na predaj bytov.

Regeneračné centrum Mirka

fyziomirka.sk
Regeneračné centrum Mirka ponúka na svojom webe oddych i regeneráciu vďaka širokej ponuke masáží i terapií, no i rôzne vzelávacie aktivity a pravidelné cvičenia.

LoveJuly eshop

juliaborcinova.sk/eshop
Obchodík plný originálnych ženských sukienok. Sukienok z látok vyberaných, s láskou šitých, každá jedinečná tak, ako každá žena, ktorá si ju oblečie.

Eshop RAMIRA

ramira.sk
Online obchod Ramira s minerálmi, drúzami, geódami, ručne vyrábanými sviečkami a prírodnými dekoráciami. Ponúka bohatú škálu srdcom vyberaných prírodných produktov.

Vedomé masáže LIA

vedomemasaze.sk
Vedomé masáže LIA ponúkajú svojim klientom harmonizáciu, uvoľnenie, uzemnenie. Rôzne druhy masážnych terapií s prvkami klasickej i relaxačnej masáže spojené s intuíciou.

M&B Harmony

zdravozit.sk
Webová stránka centra zdravia a krásy M&B HARMONY, ktoré ponúka svojím klientom množstvo terapií, procedúr, masáží i overených produktov pre krásu a zdravie.

Dadecore

dadecore.sk
Prekrásne svadobné výzdoby a svadobné kytice od floristky a event poradkyne Dadky Ďurfínovej. Galéria ponúka návštevníkovi pohľad na neuveriteľné svadobné výzdoby rôznych štýlov.

Kika Borčinová

kristiborci.com
Osobná stránka akčnej Kiky Borčinovej s blogom, venovaná jej pracovným aktivitám - trénerským lyžiarskym a snowboardovým, ale aj venujúcim sa rôznym masážam a terapiám.

Branislav Mac Pastor

sprievodcanahory.sk
Webová stránka certifikovaného sprievodcu, ktorý vás rád prevedie našimi domácimi i zahraničnými horami, prípadne zaistí váš
turistický výlet.

Veselé krôčky pre deti

veselekrocky.sk
Veselé krôčky - cvičenie pre radosť malých i veľkých, kde si precvičia celé telo, jemnú i hrubú motoriku, podporia vyvážený psychomotorický vývin a to všetko hravou formou a s úsmevom.

Máte záujem zistiť viac?

Po vyplnení formulára Vás budeme v priebehu zopár dní kontaktovať a dohodneme si ďalšie kroky – prípadne dátum, miesto a čas úvodného stretnutia ZDARMA.