Naša ponuka

základné služby

Návrh loga

Vytvoríme vám krásne logo na mieru. Reprezentatívne, moderné a funkčné.

Návrh kompletného webu

Vytvoríme vám krásny funkčný prezentačný web alebo zaujímavý blog.

Návrh eshopu

Vytvoríme pre vás eshop a ukážeme vám ako predávať online zaujímavo a efektívne.

Upgrade služby

Redizajn existujúceho webu

Vytvoríme pre vás eshop a ukážeme vám ako predávať online zaujímavo a efektívne.

Email marketing

Prepojíme váš web s efektívnym email marketingovým nástrojom a nastavíme automatizovaný proces oslovovania zákazníkov.

Bezpečnosť webu

Postaráme sa o pravidelné zálohovanie vášho webu, pravidelné aktualizácie, monitorovanie dostupnosti webu, nastavenie bezpečného prihlasovania i SSL.

Členská sekcia

Vytvorenie členskej sekcie na webe pre sprístupnenie neverejného obsahu svojim členom pre platené i neplatené produkty - návody, lekcie, články a pod.

Referencie

Júlia Borčinová

juliaborcinova.sk
Webová stránka Júlie Borčinovej, ktorá je terapeutkou mayskej brušnej masáže, motýlích krídel i kraniosakrálnej terapie i srdce dizajnu originálnych sukničiek.

Nataša Húsková

natasahuskova.sk
Portfólium výtvarnej umelkyne Natašky Húskovej, ktorej tvorbu charakterizuje umelecká skratka a všadeprítomný aforizmus, či už ide o zobrazenie situácií každodenného života alebo riešenie závažných životných situácií.

INTAQO - aquarium controller

intaqo.com
Webová stránka pre hightech akvaristické zariadenie INTAQO pre naozaj nadšených akvaristov. Stránka v anglickom jazyku spustená ako informačná stránka pri INTAQO BETA testovaní.

Byty Pri mlyne

bytyprimlyne.sk
Projekt BYTY PRI MLYNE vychádza z požiadavky na kvalitné a moderné bývanie v blízkosti historického centra Skalice. Autormi projektu sú renomovaní architekti. Stránka zameraná na predaj bytov.

Regeneračné centrum Mirka

fyziomirka.sk
Regeneračné centrum Mirka ponúka na svojom webe oddych i regeneráciu vďaka širokej ponuke masáží i terapií, no i rôzne vzelávacie aktivity a pravidelné cvičenia.

LoveJuly eshop

juliaborcinova.sk/eshop
Obchodík plný originálnych ženských sukienok. Sukienok z látok vyberaných, s láskou šitých, každá jedinečná tak, ako každá žena, ktorá si ju oblečie.

Eshop RAMIRA

ramira.sk
Online obchod Ramira s minerálmi, drúzami, geódami, ručne vyrábanými sviečkami a prírodnými dekoráciami. Ponúka bohatú škálu srdcom vyberaných prírodných produktov.

Dadecore

dadecore.sk
Prekrásne svadobné výzdoby a svadobné kytice od floristky a event poradkyne Dadky Ďurfínovej. Galéria ponúka návštevníkovi pohľad na neuveriteľné svadobné výzdoby rôznych štýlov.

Kimba - zázračná labka

kimba.sk
Prezenčný web terapeutického psíka Kimby a jej majiteľky Hanky. Intervencia s asistenciou psa pomôže aj tam, kde iné metódy nefungujú. S láskou k sebe a k prírode.

Vedomé masáže LIA

vedomemasaze.sk
Vedomé masáže LIA ponúkajú svojim klientom harmonizáciu, uvoľnenie, uzemnenie. Rôzne druhy masážnych terapií s prvkami klasickej i relaxačnej masáže spojené s intuíciou.

Kika Borčinová

kristiborci.com
Osobná stránka akčnej Kiky Borčinovej s blogom, venovaná jej pracovným aktivitám - trénerským lyžiarskym a snowboardovým, ale aj venujúcim sa rôznym masážam a terapiám.

M&B Harmony

zdravozit.sk
Webová stránka centra zdravia a krásy M&B HARMONY, ktoré ponúka svojím klientom množstvo terapií, procedúr, masáží i overených produktov pre krásu a zdravie.

Branislav Mac Pastor

sprievodcanahory.sk
Webová stránka certifikovaného sprievodcu, ktorý vás rád prevedie našimi domácimi i zahraničnými horami, prípadne zaistí váš
turistický výlet.

Veselé krôčky pre deti

veselekrocky.sk
Veselé krôčky - cvičenie pre radosť malých i veľkých, kde si precvičia celé telo, jemnú i hrubú motoriku, podporia vyvážený psychomotorický vývin a to všetko hravou formou a s úsmevom.

Máte záujem zistiť viac?

Po vyplnení formulára Vás budeme v priebehu zopár dní kontaktovať a dohodneme si ďalšie kroky – prípadne dátum, miesto a čas úvodného stretnutia ZDARMA.

máte už konkrétne predstavy?

Stretnime sa, porozprávajte nám o nich a my sa pustíme do práce.

Zavolajte nám

+421 903 829 644

Lokalita

Bratislava a okolie, prípadne online

Napíšte nám

infowebka@tocsult.sk